Po - Pá: 8:00 - 17:00 CET

+420 606 022 874

CZE

 info@tcclogistics.eu

Servis

Home

Servis

Kontakt

HOME / Servis

V naší činnosti se soustřeďujeme na Vaše požadavky

Jsme společnost, která v České republice poskytuje spediční a logistické služby se zaměřením na zámořskou přepravu.

Zakládáme si na mnohaletých zkušenostech našich zaměstnanců, profesionálním přístupu, ale i schopnosti vcítit se do potřeb zákazníka.

Jsme tým zkušených pracovníků, který dokonale ovládá všechna specifika zámořské přepravy.

 

Naší specializací je zabezpečit námořní export i import zásilek po celém světě - spolehlivě, bezpečně a za výhodnou cenu.

 

Kromě kompletních přepravních služeb poskytujeme také různé doplňkové služby jako je celní deklarace, pojištění zboží nad rámec zodpovědnosti přepravce, balení zásilek a mnohé další. Nabízíme také kvalitní poradenství při snižování nákladů a zvyšování efektivity v oblasti logistiky.

Pro námořní přepravu zajistíme:

  • Optimální výběr dopravní cesty
  • Efektivní výběr dopravce s ohledem na přepravní výlohy a bezpečné a rychlé doručení vašeho zboží
  • Komplexní zajištění mezinárodní dopravy všeho druhu, včetně případných speciálních přeprav – těžké nebo nadrozměrné kusy
  • Knihování lodního prostoru přímo přes rejdařské společnosti, případně prostřednictvím našich agentů
  • Pronájem  lodního prostoru přes lodní makléře ( chartering )
  • Zabezpečení všech přístavních operací s Vaším zbožím v exportním i importním běhu, sledování celého přepravního procesu
  • Přepravu chladících kontejnerů ( reefer cont. )
  • Přepravu kusových zásilek sběrnou službou (LCL)
  • Dopravní pojištění optimálního rozsahu
  • Poradenská činnost týkající se přepravních dokladů ( B/L nebo L/C )

Importní přepravy

Importní námořní přepravy realizujeme pouze s významnými lodními společnostmi, které jsou zárukou kvalitního a bezproblémového servisu. Díky kumulaci přeprav od více zákazníků Vám dokážeme nabídnout výrazné množstevní slevy i při menších objemech.

 

Samozřejmostí je zabezpečení pozemní přepravy kontejnerů z Evropských přístavů k vykládce kdekoliv v rámci ČR a okolních zemích a celní úkony.

 

Exportní přepravy

Zámořské přepravy z České republiky se dají téměř vždy zabezpečit několika variantami. Tyto se liší cenou, časem a flexibilitou přepravy a dalšími podmínkami. Při zpracovávání nabídek proto vždy zvážíme možnosti přepravy přes jižní přístavy (Koper, Terst, Rijeka) a porovnáme je s přepravou přes severní přístavy (Rotterdam, Bremerhaven, Hamburg).

Porovnáme ceny, dodací lhůty a frekvence přeprav od více lodních společností, abychom Vám nabídli vždy nejvýhodnější alternativu.

Poradenství a doplňkové služby

Součástí našich služeb jsou též bezplatné konzultace a poradenství v oblasti specifik námořní přepravy Vašeho zboží do různých standardních či exotických destinací (značení zboží, fumigace dřevěných obalů, stanovení dodacích podmínek, vyjednávání podmínek akreditivu, pojištění a jiné).

Jsme spediční firma s dlouholetými zkušenostmi v oboru zabezpečující komplexně všechny druhy přeprav do/ze zámořských destinací. Naším cílem je poskytnout Vám kvalitní, komplexní a rychlý servis.

KONTAKTY

Osadní 799/26, Holešovice

170 02 Praha 7 -  Česká republika

+420 606 022 874

Copyright 2018 Trans Continental Cargo Logistcs s.r.o.

design: