Po - Pá: 8:00 - 17:00 CET

+421 556 854 286

SK

 info@tcclogistics.eu

Servis

Home

Servis

Kontakt

HOME / Servis

V našej činnosti sa sústreďujeme na Vaše požiadavky

Sme spoločnosť, ktorá v Slovenskej republike poskytuje špedičné a logistické služby so zameraním na zámorskú prepravu.

Zakladáme si na mnohoročných skúsenostiach našich zamestnancov, profesionálnom prístupe, ale aj schopnosti vcítiť sa do potrieb zákazníka.

Sme tím skúsených pracovníkov, ktorý dokonale ovláda všetky špecifiká zámorskej prepravy.

 

Našou špecializáciou je zabezpečiť export aj import zásielok po celom svete - spoľahlivo, bezpečne a za výhodnú cenu.

 

Okrem kompletných prepravných služieb poskytujeme aj rôzne doplnkové služby ako je colná deklarácia, poistenie tovaru nad rámec zodpovednosti prepravcu, balenie zásielok a mnohé ďalšie. Ponúkame tiež kvalitné poradenstvo pri znižovaní nákladov a zvyšovaní efektívnosti v oblasti logistiky.

Pre námornú prepravu zabezpečíme:

 • Optimálny výber dopravnej cesty
 • Efektívny výber dopravcu s ohľadom na prepravné náklady vrátane bezpečného a rýchleho doručenia vášho tovaru
 • Komplexné zabezpečenie medzinárodnej dopravy všetkého druhu, vrátane prípadných špeciálnych prepráv - ťažké alebo nadrozmerné kusy
 • Knihovania lodného priestoru priamo cez lodiarske spoločnosti, prípadne prostredníctvom našich agentov
 • Prenájom lodného priestoru pre lodného makléra (chartering)
 • Zabezpečenie všetkých prístavných operácií s vaším tovarom v exportnom aj importnom smere, sledovanie celého prepravného procesu
 • Prepravu chladiarenských kontajnerov (Reefer cont.)
 • Prepravu kusových zásielok zbernou službou
 • Dopravné poistenie optimálneho rozsahu
 • Poradenskú činnosť tykajúcu sa voľby vhodného výberu prepravného balenia, upevnenia na dopravný prostriedok, prevencie proti poškodeniu alebo strate
 • Poradenskú činnosť týkajúcu sa prepravných dokladov (B/L), akreditívov (L/C) atď.

Importné prepravy

Importné námorné prepravy realizujeme iba s významnými lodnými spoločnosťami, ktoré sú zárukou kvalitného a bezproblémového servisu. Vďaka kumulácii prepráv od viacerých zákazníkov Vám dokážeme ponúknuť výrazné množstevné zľavy aj pri menších objemoch

 

Samozrejmosťou je zabezpečenie pozemnej prepravy kontajnerov z Európskych prístavov na vykládku kdekoľvek v rámci SR a okolitých krajinách a colné úkony.

Exportné prepravy

Zámorské prepravy z Slovenskej republiky sa dajú takmer vždy zabezpečiť niekoľkými variantmi. Tieto sa líšia cenou, časom a flexibilitou prepravy a ďalšími podmienkami. Pri spracovávaní ponúk preto vždy zvážime možnosti prepravy cez južné prístavy (Koper, Terst, Rijeka) a porovnáme ich s prepravou cez severné prístavy (Rotterdam, Bremerhaven, Hamburg). Porovnáme ceny, dodacie lehoty a frekvencie prepráv od viacerých lodných spoločností, aby sme Vám ponúkli vždy najvýhodnejšiu alternatívu.

Poradenstvo a doplnkové služby

Súčasťou našich služieb sú tiež bezplatné konzultácie a poradenstvo v oblasti špecifík námornej prepravy Vášho tovaru do rôznych štandardných či exotických destinácií (značenie tovaru, fumigácia drevených obalov, stanovenie dodacích podmienok, vyjednávanie podmienok akreditívu, poistenie a iné).

Sme spoločnosť, ktorá v Slovenskej republike poskytuje špedičné a logistické služby so zameraním na zámorskú prepravu.

Zakladáme si na mnohoročných skúsenostiach našich zamestnancov, profesionálnom prístupe, ale aj schopnosti vcítiť sa do potrieb zákazníka.

KONTAKTY

Južná trieda 2/A, Košice, 043 23

Slovenská republika

+421 556 854 286

Copyright 2018 TransContinental Cargo Logistcs s.r.o.

design: